SC Clan Forum
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

1 Great Pack

2 participanți

In jos

1 Great Pack Empty 1 Great Pack

Mesaj  SteaM Vin Aug 19, 2011 6:00 am

Arme cromate:clic aici pt a downloada modul.
Se instaleaza cu: SAMI (cel mai usor mod de a instala)
Drepturi de autor: -

Tutorial pt instalare:
O sa vi se para ca ce va zic eu e o improvizatie ,dar credeti-ma,functioneaza perfect.
Urmati pasii urmatori:


NOTA:In caz ca aveti probleme cu deschiderea fisierului,dati clic dreapta pe fisier (cel cu armele cromate)>Open With>Win RAR.
NOTA:Presupun ca toata lumea are Win RAR,dar in cazi ca nu il aveti,dati aici pt al downloada.
1.Downloadati SAMI (San Andreas Mod Installer) de aici si instalati-l;
2.Downloadati armele cormate;
3.Dezarhivati oriunde;
4.Downloadati GRIM's Weapons Pack de aici;
5.Dezarhivati GRIM's Wapon Pack oriunde;
6.Duceti-va in folderul cu armele cromate;
7.Dati copy la toate fisierele din folderul cu arme cromate si paste in folderul GRIM's Weapons Pack;
8.Deschideti SAMI;
9.Dati clic pe Install a Mod;
10.Daca nu este a fost deja detectat folderul unde aveti GTA:SA instalat,dati browse si selectati folderul unde aveti GTA:SA instalat;
11.Mai jos scrie : Mod Location,si chiar pe aceasi linie scrie ZIP/RAR file si Folder,bifati Folder;
12.Dupa ce ati bifat Folder dati Browse si selectati folderul GRIM's Weapon Pack (unde l-ati dezarhivat voi) si apoi dati Continue;
13.Va va aparea o fereastra in care va cere sa selectati ce mod vreti sa instalati din moment ce in folderul GRIM's Weapons Pack sunt doua moduri,voi dati clic pe GRIM's Weapon Pack 3.sami si dati continue;
14.Dati Install si asteptati sa se instaleze:
NOTA:Cand instalarea este gata ar trebui sa va arate asta:
1 Great Pack 25758991
15.Dupa ce va arata ce e mai sus,dati Exit;
16.Intrati in SA:MP si bucurati-va we!!!

NOTA:Daca nu instalati modul in timp ce SA Single Player/SA:MP merge,modul nu va functiona,deci asigurati-va ca aveti SA-ul/SA:MP-ul inchis inainte de a instala.

Sper ca imi apreciati munca,am stat 30 minute sa scriu asta 1 Great Pack 490529750


Ultima editare efectuata de catre SteaM in Joi Dec 22, 2011 7:30 am, editata de 1 ori
SteaM
SteaM
Administrator
Administrator

Mesaje : 243
Data de inscriere : 12/07/2011
Localizare : Peste tot

https://sclan.forumgratuit.ro

Sus In jos

1 Great Pack Empty Re: 1 Great Pack

Mesaj  Psycho Lun Noi 14, 2011 10:48 pm

SteaM a scris:Arme cromate:clic aici pt a downloada modul.
Se instaleaza cu: SAMI (cel mai usor mod de a instala)
Drepturi de autor: -

Tutorial pt instalare:
O sa vi se para ca ce va zic eu e o improvizatie ,dar credeti-ma,functioneaza perfect.
Urmati pasii urmatori:


NOTA:In caz ca aveti probleme cu deschiderea fisierului,dati clic dreapta pe fisier (cel cu armele cromate)>Open With>Win RAR.
NOTA:Presupun ca toata lumea are Win RAR,dar in cazi ca nu il aveti,dati aici pt al downloada.
1.Downloadati SAMI (San Andreas Mod Installer) de aici si instalati-l;
2.Downloadati armele cormate;
3.Dezarhivati oriunde;
4.Downloadati GRIM's Weapons Pack de aici;
5.Dezarhivati GRIM's Wapon Pack oriunde;
6.Duceti-va in folderul cu armele cromate;
7.Dati copy la toate fisierele din folderul cu arme cromate si paste in folderul GRIM's Weapons Pack;
8.Deschideti SAMI;
9.Dati clic pe Install a Mod;
10.Daca nu este a fost deja detectat folderul unde aveti GTA:SA instalat,dati browse si selectati folderul unde aveti GTA:SA instalat;
11.Mai jos scrie : Mod Location,si chiar pe aceasi linie scrie ZIP/RAR file si Folder,bifati Folder;
12.Dupa ce ati bifat Folder dati Browse si selectati folderul GRIM's Weapon Pack (unde l-ati dezarhivat voi) si apoi dati Continue;
13.Va va aparea o fereastra in care va cere sa selectati ce mod vreti sa instalati din moment ce in folderul GRIM's Weapons Pack sunt doua moduri,voi dati clic pe GRIM's Weapon Pack 3.sami si dati continue;
14.Dati Install si asteptati sa se instaleze:
NOTA:Cand instalarea este gata ar trebui sa va arate asta:
1 Great Pack 25758991
15.Dupa ce va arata ce e mai sus,dati Exit;
16.Intrati in SA:MP si bucurati-va we!!!

NOTA:Daca nu instalati modul in timp ce SA Single Player/SA:MP merge,modul nu va functiona,deci asigurati-va ca aveti SA-ul/SA:MP-ul inchis inainte de a instala.

Sper ca imi apreciati munca,am stat 30 15 minute sa scriu asta 1 Great Pack 490529750

Frumos,e foarte frumos mod'ul Smile.
Psycho
Psycho
SC Full Member
SC Full Member

Mesaje : 261
Data de inscriere : 10/08/2011
Varsta : 26
Localizare : La subsol

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum