SC Clan Forum
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Cea mai buna echipa de fotbal din Romania

5 participanți

In jos

Care credeti ca este cea mai buna echipa de fotbal din Romania ?

Cea mai buna echipa de fotbal din Romania Vote_lcap9%Cea mai buna echipa de fotbal din Romania Vote_rcap 9% 
[ 1 ]
Cea mai buna echipa de fotbal din Romania Vote_lcap27%Cea mai buna echipa de fotbal din Romania Vote_rcap 27% 
[ 3 ]
Cea mai buna echipa de fotbal din Romania Vote_lcap9%Cea mai buna echipa de fotbal din Romania Vote_rcap 9% 
[ 1 ]
Cea mai buna echipa de fotbal din Romania Vote_lcap0%Cea mai buna echipa de fotbal din Romania Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Cea mai buna echipa de fotbal din Romania Vote_lcap0%Cea mai buna echipa de fotbal din Romania Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Cea mai buna echipa de fotbal din Romania Vote_lcap0%Cea mai buna echipa de fotbal din Romania Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Cea mai buna echipa de fotbal din Romania Vote_lcap0%Cea mai buna echipa de fotbal din Romania Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Cea mai buna echipa de fotbal din Romania Vote_lcap55%Cea mai buna echipa de fotbal din Romania Vote_rcap 55% 
[ 6 ]
Cea mai buna echipa de fotbal din Romania Vote_lcap0%Cea mai buna echipa de fotbal din Romania Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
 
Total voturi : 11
 
 

Cea mai buna echipa de fotbal din Romania Empty Cea mai buna echipa de fotbal din Romania

Mesaj  [XSS]MaxXx Lun Aug 15, 2011 12:34 am

Care credeti ca este cea mai buna echipa de fotbal din ''Divizia A'' mai nou Liga I din acest sezon ?
[XSS]MaxXx
[XSS]MaxXx
Administrator
Administrator

Mesaje : 302
Data de inscriere : 02/08/2011
Localizare : Ramnicu Valcea

http://xssclan.44.forumer.com

Sus In jos

Cea mai buna echipa de fotbal din Romania Empty Re: Cea mai buna echipa de fotbal din Romania

Mesaj  Dante Lun Aug 15, 2011 12:55 am

Otelu XD
Dante
Dante

Mesaje : 100
Data de inscriere : 01/08/2011
Varsta : 27
Localizare : In viata reala

Sus In jos

Cea mai buna echipa de fotbal din Romania Empty Re: Cea mai buna echipa de fotbal din Romania

Mesaj  [XSS]MaxXx Lun Aug 15, 2011 1:06 am

Dar tu ai votat FC Vaslui Cea mai buna echipa de fotbal din Romania 3356196950
Eu cred ca Steaua Smile.
[XSS]MaxXx
[XSS]MaxXx
Administrator
Administrator

Mesaje : 302
Data de inscriere : 02/08/2011
Localizare : Ramnicu Valcea

http://xssclan.44.forumer.com

Sus In jos

Cea mai buna echipa de fotbal din Romania Empty Re: Cea mai buna echipa de fotbal din Romania

Mesaj  SteaM Lun Aug 15, 2011 2:03 am

Tiki Takaaa Barceeelooonaaaaaaaaa
SteaM
SteaM
Administrator
Administrator

Mesaje : 243
Data de inscriere : 12/07/2011
Localizare : Peste tot

https://sclan.forumgratuit.ro

Sus In jos

Cea mai buna echipa de fotbal din Romania Empty Re: Cea mai buna echipa de fotbal din Romania

Mesaj  Dante Mar Aug 16, 2011 1:29 am

AnoniMMaXxX a scris:Dar tu ai votat FC Vaslui Cea mai buna echipa de fotbal din Romania 3356196950
Eu cred ca Steaua Smile.
Ca tu mi lai skimbat
Punemil la loc
Dante
Dante

Mesaje : 100
Data de inscriere : 01/08/2011
Varsta : 27
Localizare : In viata reala

Sus In jos

Cea mai buna echipa de fotbal din Romania Empty Re: Cea mai buna echipa de fotbal din Romania

Mesaj  [XSS]MaxXx Mar Aug 16, 2011 1:44 am

Dante a scris:
AnoniMMaXxX a scris:Dar tu ai votat FC Vaslui Cea mai buna echipa de fotbal din Romania 3356196950
Eu cred ca Steaua Smile.
Ca tu mi lai skimbat
Punemil la loc

E imposibil sa modifici un vot chiar si daca ai fii administrator.
[XSS]MaxXx
[XSS]MaxXx
Administrator
Administrator

Mesaje : 302
Data de inscriere : 02/08/2011
Localizare : Ramnicu Valcea

http://xssclan.44.forumer.com

Sus In jos

Cea mai buna echipa de fotbal din Romania Empty Re: Cea mai buna echipa de fotbal din Romania

Mesaj  Psycho Mar Aug 16, 2011 4:09 am

Steaua,pentru ca tin cu ea pan' la moarte si pentru ca e pe locul two xD
Psycho
Psycho
SC Full Member
SC Full Member

Mesaje : 261
Data de inscriere : 10/08/2011
Varsta : 26
Localizare : La subsol

Sus In jos

Cea mai buna echipa de fotbal din Romania Empty Re: Cea mai buna echipa de fotbal din Romania

Mesaj  [XSS]AnDrE. Vin Dec 02, 2011 12:56 pm

Vot pentru........STEAUA.
[XSS]AnDrE.
[XSS]AnDrE.

Mesaje : 36
Data de inscriere : 25/11/2011
Varsta : 27
Localizare : Botosa...NI

Sus In jos

Cea mai buna echipa de fotbal din Romania Empty Re: Cea mai buna echipa de fotbal din Romania

Mesaj  SteaM Sam Dec 03, 2011 12:01 am

Totusi,parca pandurii joaca mai bine ca steaua,ne-au batut si pe noi (Steaua),i-au batut si pe Rapid.
Inainte vreme,pandurii erau priviti ca o echipa care o bate cine vrea si cine nu vrea,dar acum numai e asa.
Vedeti voi?O echipa cu un patron care a avut incredere in antrenorul sau chiar daca sezonul trecut erau aproape sa retrogradeze,iar acum este pe locul 5-6,loc care asigura participarea in preliminariile europa league.
SteaM
SteaM
Administrator
Administrator

Mesaje : 243
Data de inscriere : 12/07/2011
Localizare : Peste tot

https://sclan.forumgratuit.ro

Sus In jos

Cea mai buna echipa de fotbal din Romania Empty Re: Cea mai buna echipa de fotbal din Romania

Mesaj  Psycho Sam Dec 03, 2011 6:47 am

SteaM a scris:Totusi,parca pandurii joaca mai bine ca steaua,ne-au batut si pe noi (Steaua),i-au batut si pe Rapid.
Inainte vreme,pandurii erau priviti ca o echipa care o bate cine vrea si cine nu vrea,dar acum numai e asa.
Vedeti voi?O echipa cu un patron care a avut incredere in antrenorul sau chiar daca sezonul trecut erau aproape sa retrogradeze,iar acum este pe locul 5-6,loc care asigura participarea in preliminariile europa league.

Nu cred asta,SteaM.Bine,poate ai putina dreptate,dar uite'te putin la jucatorii pandurilor si la jucatorii stelei.Vre'o deosebire ceva?Sa stii ca steaua are jucatori mai valorosi.Atunci in meciul cu pandurii,au avut noroc pt. ca s'a accidentat Tatarusanu,si ca au avut un penalty.
Psycho
Psycho
SC Full Member
SC Full Member

Mesaje : 261
Data de inscriere : 10/08/2011
Varsta : 26
Localizare : La subsol

Sus In jos

Cea mai buna echipa de fotbal din Romania Empty Re: Cea mai buna echipa de fotbal din Romania

Mesaj  SteaM Sam Dec 03, 2011 11:13 am

Degeaba avem noi jucatori mai valorosi daca jocul nu se leaga.Si ,de ce nu se leaga?Raspunsul e continuitatea.
La pandurii,chiar daca au jucatori mai "prosti",uite ca jocul lor se leaga,pt ca Grigoras a fost lasat sa faca treaba.
Ai vazut si tu cand era Oli la steaua,a fost lasa sa faca treaba,am iesit si campioni in 2005,si am ajuns in semifinalele cupei UEFA in 2006,si sa nu mai spun ca puteam sa ajungem chiar in finala,cat mai erau,15-20 de minute?
Acea poveste din 2006,cu steaua uefantastica, este o poveste de spus nepotilor,pt ca eu cred ca asa ceva nu se va mai intampla,sau cel putin nu se va mai intampla prea curand,nu pana ce antrenorul nu va fi lasat sa-si faca treaba.
SteaM
SteaM
Administrator
Administrator

Mesaje : 243
Data de inscriere : 12/07/2011
Localizare : Peste tot

https://sclan.forumgratuit.ro

Sus In jos

Cea mai buna echipa de fotbal din Romania Empty Re: Cea mai buna echipa de fotbal din Romania

Mesaj  Psycho Dum Dec 04, 2011 12:43 am

SteaM a scris:Degeaba avem noi jucatori mai valorosi daca jocul nu se leaga.Si ,de ce nu se leaga?Raspunsul e continuitatea.
La pandurii,chiar daca au jucatori mai "prosti",uite ca jocul lor se leaga,pt ca Grigoras a fost lasat sa faca treaba.
Ai vazut si tu cand era Oli la steaua,a fost lasa sa faca treaba,am iesit si campioni in 2005,si am ajuns in semifinalele cupei UEFA in 2006,si sa nu mai spun ca puteam sa ajungem chiar in finala,cat mai erau,15-20 de minute?
Acea poveste din 2006,cu steaua uefantastica, este o poveste de spus nepotilor,pt ca eu cred ca asa ceva nu se va mai intampla,sau cel putin nu se va mai intampla prea curand,nu pana ce antrenorul nu va fi lasat sa-si faca treaba.

Aiu dreptate,la faza cu jucatorii valorosi,asta s'a intamplat doar in meciul cu Panudrii si cu Maccabi Haifa(la ei acasa).Atunci jucatorii erau mai noi,si nu prea se lega jocul,dar acum sunt maiv echi,si se leaga jocul.Daca nu ma crezi,SteaM,macar uite'te la faza golului nostru din Meciul Schalke-Steaua.Nu s'a dat golul din pase si o finalizare misto?Cu stangu'.
Psycho
Psycho
SC Full Member
SC Full Member

Mesaje : 261
Data de inscriere : 10/08/2011
Varsta : 26
Localizare : La subsol

Sus In jos

Cea mai buna echipa de fotbal din Romania Empty Re: Cea mai buna echipa de fotbal din Romania

Mesaj  SteaM Joi Dec 08, 2011 9:51 am

Ba da...parca incepem sa mai jucam ceva,dar oricum ,nu stiu daca ar fi motiv de bucurie calificare in primavara Eur. League,Man Utd. e acolo! Iar daca noi terminam pe locul 2 in grupa avem sanse sa picam la tragerea la sorti cu o echipa mai bine cotata,chiar Man Utd,dar din moment ce Man Utd si-a luat bataie de la Basel,de ce sa nu o batem si noi,mai sti? Very Happy
SteaM
SteaM
Administrator
Administrator

Mesaje : 243
Data de inscriere : 12/07/2011
Localizare : Peste tot

https://sclan.forumgratuit.ro

Sus In jos

Cea mai buna echipa de fotbal din Romania Empty Re: Cea mai buna echipa de fotbal din Romania

Mesaj  Psycho Vin Dec 09, 2011 11:48 pm

Da...Vezi SteaM,ti'am spus.Jocu se leagaaaaaa.Si ai dreptate,o putem invinge si noi pe Man.Utd.
Psycho
Psycho
SC Full Member
SC Full Member

Mesaje : 261
Data de inscriere : 10/08/2011
Varsta : 26
Localizare : La subsol

Sus In jos

Cea mai buna echipa de fotbal din Romania Empty Re: Cea mai buna echipa de fotbal din Romania

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum