SC Clan Forum
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Cititi va rog Acest Topic..F imp. pt mne

3 participanți

In jos

Cititi va rog Acest Topic..F imp. pt mne Empty Cititi va rog Acest Topic..F imp. pt mne

Mesaj  PuShT1uL Dum Feb 19, 2012 9:05 am

Salutare , sunt PuShT1uL...Sry k n-am mai intrat m-am loat cu C.S.-ul si in sf am realizat ca e pff...Toti hackerii joaca , buguri etc....Pe ce svr m-ai jucati si care mai e faza cu voi? Eu am mai intrat pe jucatori.net si nu v-am vzt.
Concluzie: Inainte de a rasp. la topic nu dati locked plz Moolt...

PuShT1uL

Mesaje : 6
Data de inscriere : 30/10/2011

Sus In jos

Cititi va rog Acest Topic..F imp. pt mne Empty Re: Cititi va rog Acest Topic..F imp. pt mne

Mesaj  mR.lokE Lun Feb 20, 2012 6:18 am

Clanu s-a desfintat iar acum serverul la putere e XSS Very Happy
HostName: eXtreme Super Stunt - Let's Make 50/50!
Address: 193.84.64.217:7777
Players: 50 / 50
Ping: 37
Mode: eXtreme Super Stunt
Map: San Andreas

mR.lokE

Mesaje : 24
Data de inscriere : 18/08/2011

Sus In jos

Cititi va rog Acest Topic..F imp. pt mne Empty Re: Cititi va rog Acest Topic..F imp. pt mne

Mesaj  PuShT1uL Lun Feb 20, 2012 7:49 am

Nu ma intereseaza cine e la putere...Ci ce s-a intamplat cu SteaM , sNoob si ceilalti...Pe ce svr mai joaca???

PuShT1uL

Mesaje : 6
Data de inscriere : 30/10/2011

Sus In jos

Cititi va rog Acest Topic..F imp. pt mne Empty Re: Cititi va rog Acest Topic..F imp. pt mne

Mesaj  [XSS]MaxXx Mar Feb 21, 2012 5:29 am

PuShT1uL a scris:Nu ma intereseaza cine e la putere...Ci ce s-a intamplat cu SteaM , sNoob si ceilalti...Pe ce svr mai joaca???

Pai Salut. Te-ai trezit cam tarziu. [SC] s-a desfiintat si nu mai exista ca si clan.
Si ca sa iti raspund la intrebare... am sa iti dau o lista cu cei de au fost in SC.

SteaM - Nu intra foarte des pe SA-MP... il poti gasii in weekend deobicei pe server-ele de DM sau pe XSS
sNooB - Nu stiu nimic.... stiu doar ca el nu mai joaca SA-MP.
Timmy_2o12 - A intrat in clanul XSS... il gasesti pe server-ul cu acelasi nume...
Enter=D (aka Psycho sau ce nickname's o mai avea) - joaca pe XSS si este in clanul XSS.
loke - E liber.. nu e in nici-un clan.... joaca pe XSS

De ceilalti nu stiu cam nimic...

Cod:
HostName: eXtreme Super Stunt - Let's Make 50/50!
Address: 193.84.64.217:7777
Players: 50 / 50
Ping: 37
Mode: eXtreme Super Stunt
Map: San Andreas
[XSS]MaxXx
[XSS]MaxXx
Administrator
Administrator

Mesaje : 302
Data de inscriere : 02/08/2011
Localizare : Ramnicu Valcea

http://xssclan.44.forumer.com

Sus In jos

Cititi va rog Acest Topic..F imp. pt mne Empty Re: Cititi va rog Acest Topic..F imp. pt mne

Mesaj  PuShT1uL Mar Feb 21, 2012 10:20 pm

Deci SC e dus de mult .. Acum asta e.. Sry ca postez aici dar : Ce site are XSS si cum as putea sa intru in el . Ms Maxx de informatii.Dupa ce vei raspunde poti inchide topicul
MULTUMESC !!!

PuShT1uL

Mesaje : 6
Data de inscriere : 30/10/2011

Sus In jos

Cititi va rog Acest Topic..F imp. pt mne Empty Re: Cititi va rog Acest Topic..F imp. pt mne

Mesaj  [XSS]MaxXx Mier Feb 22, 2012 5:03 am

[XSS]MaxXx
[XSS]MaxXx
Administrator
Administrator

Mesaje : 302
Data de inscriere : 02/08/2011
Localizare : Ramnicu Valcea

http://xssclan.44.forumer.com

Sus In jos

Cititi va rog Acest Topic..F imp. pt mne Empty Re: Cititi va rog Acest Topic..F imp. pt mne

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum